HOME / ABOUT

ХТО МИ?


         Ініціатива Shelter Ukraine впроваджується громадськими та благодійними організаціями. Головна мета - вирішувати гуманітарні проблеми цивільного населенні в Україні, шляхом залучення коштів та створення притулків, а також продуктових та гігієнічних наборів. Ініціативу очолює Valores Foundation (Польща), який відповідає за збір коштів разом з місцевими українськими організаціями SILab Ukraine, VPLYV та Тепле місто. Саме ці організації контролюють процес надання допомоги постраждалим від війни.

Анна Гулевська-Черниш

         Анна Гулевська-Черниш є ініціатором створення “Shelter Ukraine”. Анна є співзасновницею та Головою правління ГО «SILab Ukraine» та Українського соціального венчурного фонду. До створення SILab Ukraine Анна протягом 10 років була директором Форуму українських благодійників і брала активну участь в інституційному розвитку благодійної сфери в Україні. Коли у 2014 році відбулася Революція Гідності, під час кривавих подій на Майдані в лютому 2014 року, Анна ініціювала співпрацю з міжнародними організаціями та організувала фінансову підтримку поранених на Майдані, які перебували в польових госпіталях та госпіталях Києва. Була співзасновником ініціативної групи «Майдан Батьківщина». За 7 днів група зібрала 1 млн доларів на підтримку сімей (батьків, дружин, дітей) героїв «Небесної сотні». Анна тісно співпрацює з Кабінетом Міністрів, Верховною Радою України та місцевими органами влади.

         Valores - це венчурний благодійний фонд у Варшаві. З 2008 року він збирає фінансування від приватних осіб та надає довгострокові гранти соціальним організаціям, які працюють над складними, часто не фінансованими соціальними проблемами, наприклад, реабілітацією ув’язнених, підтримкою безпритульних, людей з розумовою інвалідністю, прийомною молоддю та багатьма іншими. Фінансова підтримка завжди супроводжується довгостроковим навчанням менеджменту від бізнес-експертів.

         Тепле місто започатковано в 2014 році як інноваційна платформа для створення можливостей і суспільних трансформацій в місті Івано-Франківськ. Платформа використовує цілий ряд інструментів, щоб розпочати комплексні якісні зміни в міському середовищі. Основними напрямками є міське планування та циркулярна економіка, мистецтво та спорт, стійка мобільність, креативні індустрії тощо. Він реалізує дві грантові програми: Програма Urban 100 та Програма малих грантів Teple Misto.

         ФОНД «VPLYV» це благодійна організація, яка діє в Україні з 2015 року. Фонд виступає як соціальний інвестор і зосереджує свою діяльність на покращенні якості життя людей з інвалідністю через комплексну підтримку різноманітних соціальних служб для них. Він також підтримує створення соціальних підприємств, спрямованих на робочу інтеграцію знедолених верств населення.

         SILab Ukraine - це організація, створена у 2017 році з метою побудови в Україні екосистеми соціального підприємництва та соціальних інновацій. На сьогодні розпочали свою діяльність 18 соціальних підприємців-випускників акселераційних програм SILab, а також декілька підприємств готуються до запуску найближчим часом. Організація працює по всій країні, сприяючи створенню нових соціальних підприємств та підтримці діючих. Команда розробляє місцеву політику, популяризує соціальні інвестиції, мобілізує громади та створює соціальні партнерства для досягнення соціального ефекту.